Zpět 2 fotografie
YIT oznamuje další kolaudaci: projekt Aalto Cibulka dokončen

YIT oznamuje další kolaudaci: projekt Aalto Cibulka dokončen

Společnost YIT zkolaudovala projekt Aalto Cibulka, který vyrostl v těsném sousedství přírodního parku v pražských Košířích. Rezidenční komplex ve tvaru vlnovky zahrnuje celkem 250 nízkoenergetických bytů ve finském stylu. Noví majitelé se budou moct začít stěhovat v prvním čtvrtletí příštího roku, poté co developer dokončí venkovní úpravy a poslední drobné práce v interiérech.

Publikováno: 18.11.2019
Rubrika:

Šesti- až sedmipodlažní dům Aalto Cibulka se doslova vlní na hranici parku Košíře-Motol a vytváří tak přirozený přechod mezi přírodou a městem. V sedmi samostatných vchodech je rozmístěno 250 bytů různých dispozic, k nimž vždy náleží prostorná terasa, balkon či předzahrádka. „Prodáno máme 85 % jednotek a ke koupi zůstává jen necelá čtyřicítka z nich. Na výběr lidé ještě mají luxusní rozlehlé penthousy s velkou terasou v nejvyšších patrech, z nichž jsou krásné výhledy na Prahu, zeleň v okolí i park vznikající ve vnitrobloku. Tyto byty navíc vzhledem k naší finské tradici vybavujeme domácí saunou. K dispozici je také několik menších 2+kk a 1+kk, které se hodí rovněž na investici, což je v Česku stále častější a oblíbenější způsob bezpečného a jistého uložení peněz se zajímavým výnosem,“ říká Dana Bartoňová, obchodní ředitelka YIT Stavo.

K samotnému dokončení výstavby a dalším plánům YIT pak Dana Bartoňová uvádí: „Velice nás těší, že se nám podařilo projekt Aalto Cibulka zkolaudovat v mírném předstihu. My teď svou pozornost upřeme jen o kousek vedle na bývalou továrnu Meopta. Tu plánujeme zrevitalizovat a proměnit ji na originální bydlení loftového typu se zachováním mnoha původních prvků včetně opravené a zdokonalené fasády budovy. Park s herními a vodními prvky, který budujeme ze severní strany Aalto Cibulka, pak oba projekty propojí a vytvoří uzavřenou klidovou zónu plnou zeleně.“

[carousel-horizontal-posts-content-slider]