Zpět

Developer V Invest využívá k prohlídce svých budoucích projektů brýle s virtuální realitou

Rezidenční developerská společnost V Invest nabízí od letošního července zákazníkům možnost prohlédnout si byty ve všech svých projektech ve virtuální realitě ještě předtím, než se dostaví. Možnost prohlídky nabízí ve svém klientském centu na pražské Waltrovce. Prohlídka bytu ve virtuální realitě má přitom mezi návštěvníky úspěch, jelikož jim umožňuje vyzkoušet si, jak se budou v novém bytě cítit.

Publikováno: 05.08.2019
Rubrika:

„Zájem o prohlídky ve virtuální realitě nás mile překvapil. Naši zákazníci oceňují především to, že si mohou jednoduše prohlédnout detaily bytu a že okamžitě vidí jeho možnou podobu. Virtuální realita v nich vzbuzuje podobné pocity, jako kdyby si byt prohlíželi naživo. Díky tomu můžou lépe zvážit, jak se v bytě budou cítit, což je při rozhodování o novém domově jedna z nejdůležitějších věcí,“ říká Tomáš Škoda, marketingový manažer společnosti V Invest.

V Invest nabízí virtuální prohlídky v šesti projektech, které jsou aktuálně v přípravě. Jedná se o pražské projekty Jinonický Dvůr, kde na místě národní kulturní památky ze 17. století vzniká jedinečný rezidenční areál, dále o projekt LOOX na Proseku a dva menší projekty (Vila Bořislavka a Quarta Rezidence). Zájemci si také můžou prohlédnout připravované fáze projektu Nová Valcha v Plzni nebo interiér apartmánů na šumavském Zadově.

V Invest využívá k virtuálním prohlídkám brýle Oculus, které nabízí možnost statické prohlídky exteriéru, jednotlivých místností a jednotlivých detailů. Do budoucna plánuje developer rozšíření funkcí, které virtuální prohlídky nabízejí. „Prohlídky pomocí virtuální reality jsou ve světě jednoznačným trendem posledních několika let a stále častěji pronikají také na český trh. V budoucnu se přitom stanou naprosto běžnou součástí našeho oboru. Zároveň budou nabízet stále realističtější uživatelský zážitek. Chceme být přitom mezi těmi developery, kteří budou zákazníkům nabízet vždy o něco více než je na trhu běžné. Proto nejen v souvislosti s virtuální realitou sledujeme aktuální technologie, jejich možnosti a samozřejmě také pořizovací cenu, která ovlivňuje širší využití těchto technologií,“ říká Tomáš Škoda.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]