Zpět 3 fotografie
Battente Cinquanta

Trendy roku 2019: působivé barvy a fantazie. Křídlo Battente Cinquanta Scrigno pro interiér v moderním duchu

Společnost Scrigno – lídr ve výrobě a prodeji špičkových stavebních skrytých pouzder pro posuvné dveře a okna – představuje křídlo Battente Cinquanta, křídlové dveře splývající se stěnou. Tradiční a zároveň moderní díky minimalistickému designu a individuálním úpravám podle přání zákazníka. Vhodné do bytových interiérů, které chtějí držet krok s nejnovějšími designovými trendy.

Publikováno: 01.03.2019
Rubrika:

Křídlo Battente Cinquanta dodá klasickým křídlovým dveřím současný moderní vzhled tím, že kamufluje jejich tvar plynulým přechodem mezi dveřmi a okolní stěnou. Systém bez obložkové zárubně se stěnou splývá a čisté, esenciální linie mu dodávají stále aktuální minimalistický vzhled. Skládá se ze stavebního pouzdra z neopracovaného extrudovaného hliníku a z dýhované desky o tloušťce 50 mm. Systém je navíc ideální pro řádnou instalaci a montáž do jakékoliv stěny na sádrokarton nebo na omítku, ve které nevytvoří praskliny.

Výrazné barvy a osobitý vzor: jsou jedněmi z nepostradatelných prvků zařízení bytu pro rok 2019. Skvělou zprávou pro milovníky teplých tónů je, že Pantone Color InstituteTM prohlásil barvu Living Coral barvou roku 2019. Jedná se o zářivou ale diskrétní korálovou barvu, která každé místnosti dodá nádech retro stylu. Na Pinterestu se mimo jiné o 45% zvyšuje vyhledávání interiérů v barvě hořčice, což podle zprávy této sociální sítě pro rok 2019 barvu vzhledem k preferencím uživatelů řadí mezi současné trendy v designu interiérů. Mimo jiné, podle WGSN (trend forecasting), vstoupí letos do bytů i matná černá, která se již osvědčila ve světě módy a make upu. V záři reflektorů se ocitly také geometrické motivy, dekorativní trend, který razí různí návrháři a který se nejvíce uplatňuje na tapetách. Ty se v posledních letech vrátily opět do módy a to nejen v jemných vzorech ale i s výraznými a přírodními motivy.

Pro toho, kdo chce držet krok s dobou a žít v inovativním prostředí, je Battente Cinquanta vynikajícím spojencem díky své extrémní všestrannosti a nekonečnému množství individuálních úprav. Uživateli umožní dát průchod své kreativitě a definovat místnosti v bytě tak, aby odrážely jeho moderní osobnost. Dveřní panel opatřený primerem může být natírán, lakován nebo polepen tapetou. Původně jen funkční prvek tak získá zcela novou estetickou hodnotu. Necháte-li se inspirovat módními trendy, dveře se promění v pravý bytový doplněk.

Francesco Bigoni, CMO (Chief Marketing Officer) společnosti Scrigno Group říká: “Křídlo Battente Cinquanta doplňuje řadu ScrignoTech, která vychází z dvacetileté zkušenosti společnosti Scrigno a je přímo určena pro oblast stavebnictví. Tato řada v sobě odráží strategii společnosti Scrigno, která směřuje k vytváření unikátních kolekcí, je synonymem špičkového provedení, dlouhé životnosti a kvalitních řešení, a to jak z estetického, tak i z materiálového hlediska. Vybrat si výrobek Scrigno tedy znamená utvářet neobyčejné prostory a správně dimenzovat průchozí místa v souladu s vkusem a požadavky na bydlení každého jednotlivce.”

[carousel-horizontal-posts-content-slider]