Zpět 2 fotografie
Ruukki střešní krytina Hyygge

Ruukki se představí na veletrhu Střechy Praha 2019. Novinky i soutěž pro návštěvníky

Společnost Ruukki připravila pro letošní ročník veletrhu Střechy Praha vedle pestré expozice také soutěž o polovinu střechy zdarma. Opravdu kvalitní střešní krytiny skoro vybízí k tomu, aby si na ně člověk sáhl. Přijďte se dotknout střech z naší nabídky, mezi kterými nebude chybět Classic, Adamante, Monterrey, Decorrey Grand, Finnera, okapový systém SIBA a také novinka maloformátová střešní krytina Hyygge. Veletrh se uskuteční již tradičně v areálu PVA Expo Praha Letňany ve dnech od 7. do 9. února 2019.

Publikováno: 06.02.2019
Rubrika:

“Vždy se snažíme setkání s návštěvníky veletrhu nějakým způsobem zpestřit. Samozřejmě, že v hlavní roli vystupují naše střešní krytiny a experti, se kterými lze vše důkladně probrat. Těšíme se ale také na nápady našich zákazníků v soutěži o polovinu střechy zdarma,” vysvětluje Jan Hála z divize střešních krytin společnosti Ruukki.

Inspiraci ze  skandinávských střech Ruukki může návštěvník stánku využít hned na veletrhu. Stačí napsat krátký slogan, který nejlépe vystihne vlastnosti střech Ruukki a být vybrán odbornou porotou.

Skládat slogan o kvalitních ocelových střechách není těžké a ani ten, kdo by v soutěži neuspěl, nemusí vynaložených prostředků na kvalitní střechu litovat. Každý soutěžící navíc získá drobný dárek za čas, který s Ruukki na veletrhu stráví.

Stejně jako v uplynulých letech se expozice Ruukki promění v centrum nápadů a řešení s možností konzultací konkrétních střech, jejich tvarů a barevných odstínů.

Pro inspiraci Ruukki se vydejte do výstavního areálu v Praze Letňanech v hale číslo 3 na stánku číslo 303.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]