Zpět
Umyvadlové desky na míru (zdroj: Dřevojas)

S deskou na koupelnu!

Pokud si v koupelně nepotrpíte na přílišnou okázalost a vaším šálkem kávy jsou spíše čisté linie a jednoduchá elegance, pak svoji pozornost rozhodně věnujte umyvadlovým deskám na míru z novinkové exkluzivní kolekce MYJOYS.

Publikováno: 11.12.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„Maximálně minimalistická řešení se dnes v koupelnách objevují stále častěji. Jednou z variant takového řešení je právě pouze jednoduchá deska přichycená designově pohledovými konzolemi a na ní tvarově elegantní umyvadlo,“ říká Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a pokračuje: „Umyvadlové desky se navíc chlubí povrchovou úpravou HPL laminátem, díky čemuž dlouhodobě hravě odolají vodě, vlhkosti i mechanickému poškození.“

Základním rozměrem umyvadlové desky na míru je 60 cm, maximálním pak 270 cm, přičemž individuální délky lze měnit po 5 mm. Samozřejmostí je pak možnost zahalit desku do pestré škály dřevodekorů nebo zvolit její nalakování v bílé ve vysokém lesku či dalších barvách dle vlastního výběru. Umyvadlové desky na míru jsou k dostání od 4 890 Kč. Vneste tak kouzlo minimalismu i do vaší koupelny!

Více na www.drevojas.cz

Umyvadlové desky na míru (zdroj: Dřevojas)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]