Zpět 2 fotografie
Funkčnost a design s Essential Kit od společnosti Scrigno

Funkčnost a design s Essential Kit od společnosti Scrigno

Společnost Scrigno – lídr v oblasti výroby a prodeje exkluzivních stavebních pouzder pro posuvné dveře a posuvná okna – představuje soupravu Essential Kit, exkluzivní stavební pouzdro, které v sobě snoubí eleganci řady Essential s jednoduchostí instalace soupravy k okamžitému použití. Vytříbený vkus a minimalistický design: Essential Kit umožňuje nerušený a plynulý přechod mezi místnostmi a je proto ideální k transformaci obytných prostor v souladu s jejich interiérovým designem.

Publikováno: 26.09.2018
Rubrika:
Autor: (red)

Malé prostory jsou ideální příležitostí pro vkusné a účelné zařízení

V kompaktních interiérech nebo v bytech, které umožňují jen drobné stavební úpravy, je nejdůležitější zajistit volné rozdělení bytu tak, aby provoz byl maximálně funkční a plynulý. Prioritou návrhu se tak stane vytvoření účelných ploch a minimalizace výčnělků, aniž by došlo ke ztrátě identity a vzhledu domova. Omezení se promění v příležitost zkoušet nová objemová řešení. Essential Kit ztvárňuje průhlednost a lehkost, nosnou konstrukci skrývá pomocí nejmodernější technologie.   

Francesco Bigoni, marketingový ředitel společnosti Scrigno Holding prohlásil: “Se soupravou Essential Kit budeme dále upevňovat naši pozici v České republice a nabízet řešení dostupná široké veřejnosti, aniž bychom snížili kvalitu, kterou se vyznačujeme. Systémy společnosti Scrigno v sobě spojují elegantní formu s vyspělou technologií a představují plnohodnotné prvky zařízení interiéru. Jsou ideální, originální náhradou za nedostatek prostoru. Majitelé tak v souladu s jejich vkusem a požadavky získají do bytu to nejlepší z ‘made in Italy’.”

Řešení společnosti Scrigno

Svými skrytými posuvnými systémy, které umožňují úplné ukrytí dveří do plechové kapsy, umožňuje firma Scrigno vytvořit plynulý a nerušený přechod mezi otevřenými a uzavřenými prostory a přitom skvěle chránit soukromí a intimitu. Mezi různými nabídkami vyniká Essential Kit: vznikl jako vylepšení systému Scrigno Kit; toto stavební pouzdro je připraveno k okamžitému použití; vykazuje čisté linie řady Essential se skrytými stavebními pouzdry pro minimalistický styl a ničím nerušený, harmonický vzhled. Systémy jsou dostupné pro jednokřídlé a dvoukřídlé dveře od 60 do 100 cm a od 120 do 200 cm; Essential Kit je kompatibilní s řadou dveří Tresor, Vetro a Acqua, je všestranný a nabízí nekonečné možnosti personalizace.

Další výhodou soupravy Essential Kit, navržené tak, aby se přizpůsobila stěnám ze sádrokartonu, je záruka bezproblémové instalace. Ta s běžným šroubovákem a bez řezů potrvá jen několik minut”, řekl na závěr Francesco Bigoni. “Intuitivní postup, který umožní rychlou a profesionální instalaci ve prospěch instalačního technika i konečného zákazníka. Stavební pouzdro této soupravy vyrobené z hliníku a plechu nabízí stejnou pevnost a těsnost jako tradiční stavební pouzdro spolu s dlouhou životností.”

Více na www.scrigno.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]