Zpět
HELUZ - BMWi mezi cihlami

FOR ARCH 2018: HELUZ – BMWi mezi cihlami

Společná filozofie – maximální komfort pro uživatele při respektování ekologické udržitelnosti a ohleduplnosti vůči okolí – svedla dohromady dvě špičkové firmy ve svém oboru, výrobce stavebních materiálů společnost HELUZ a vozy značky BMWi. Více na www.heluz.cz.

Publikováno: 06.09.2018
Rubrika:
Autor: (red)

O projektu „Místo hluku místo“, který propojil benefity sofistikované akustické cihly HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušené s analogickými přednostmi elektromobilu BMWi3, se dozvíte více na stánku společnosti HELUZ na stavebním veletrhu FOR ARCH 2018 (hala 1., stánek č. 1B12  a 1B12a) ve dnech 18.-22. září. Akustickou cihlu HELUZ AKU KOMPAKT 21 broušenou přiveze na stánek HELUZ na své kapotě právě tichý a prostorný ekologický vůz BMWi3.

Samozřejmostí prezentace společnosti HELUZ na veletrhu FOR ARCH bude představení kompletního cihelného systému pro hrubou stavbu, od obvodových a vnitřních cihelných bloků přes překlady a keramické stropy až po komínové systémy a speciální tvarovky.

A protože moderní stavební materiály a technologie si žádají vzdělané řemeslníky, vytvořila společnost HELUZ unikátní aplikaci „Stawebnice“, tedy interaktivní učebnici pro budoucí profesionály v oblasti zděných staveb, kterou představí právě na veletrhu FOR ARCH. Online učebnice „Stawebnice“ je primárně určena pro střední odborné školy a učiliště, ale lze ji využít i pro samostudium a stáhnout si ji do chytrých telefonů, notebooků či tabletů.

Rádi Vás přivítáme na stánku společnosti HELUZ na FOR ARCH 2018!

HELUZ - BMWi mezi cihlami

[carousel-horizontal-posts-content-slider]