Zpět
dvířka T.acrylic v kombinaci dekorů písková šedá mat a cappuccino lesk (zdroj: TRACHEA)

Do předsíně akryláty!

Šatní předsíňové skříně mají často své dveře v maxi velikostech. I proto je dobré využít materiál, který má nejen reprezentativní vzhled, ale také něco vydrží, a případně jdou jeho lehká poškození opravit vlastními silami. Typickým příkladem povrchu, který toto vše splňuje je akrylátový materiál T.acrylic!

Publikováno: 27.07.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„Dvířka s akrylátovým povrchem T.acrylic mohou dosáhnout rozměrů až 3 000 x 1 270 mm. Díky tomu mohou sahat klidně od podlahy až ke stropu, a vaše šatní skříň tak bez problémů tak pojme veškeré svršky vás i vašich návštěvníků,“ říká Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek, a pokračuje: „Pokud navíc zvolíte lesklou variantu akrylátového povrchu, vůbec se nemusíte bát jeho drobného mechanického poškození. Díky hluboké probarvenosti povrchu nedojde při jeho poškrábání k narušení struktury povrchu ani ke změně barevnosti a případný kaz lze jednoduše opravit za pomoci tzv. opravné sady, která poškozenému místu navrátí jeho lesk.“

Díky tomu, že dvířka T.acrylic nabízí výběr z celé řady designových dekorů nejrůznějších odstínů, a to jak ve vysokém lesku, tak i trendy matu, navíc nemusíte mít strach, že byste nenašli takové provedení, které bude zcela odpovídat vašim představám o dokonalé předsíni. Nebojte se tedy dát své předsíni okouzlující tvář s T.acrylicem!

dvířka T.acrylic v kombinaci dekorů písková šedá mat a cappuccino lesk (zdroj: TRACHEA)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]