Zpět
Zárubeň DYNAMIK (zdroj: J.A.P.)

Revoluční hliník

Dosud představovaly klasické obložkové dřevěné dveřní zárubně v interiéru určité mantinely a limity. To však není případ hliníkové obložkové zárubně DYNAMIK!

Publikováno: 24.05.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„Oproti běžné dřevěné zárubni oplývá hliníková zárubeň DYNAMIK nespornými výhodami. Mezi ty největší patří její voděodolnost a vlkuvzdornost. Zárubeň se ve vlhkých prostředích nezkroutí a vydrží vám bez poškození dlouhá léta,“ popisuje její vlastnosti Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., z jejíž vývojové dílny zárubeň pochází.

Kromě funkčních výhod disponuje zárubeň DYNAMIK i nadčasovým a moderním designem. „Velké využití najde zárubeň v komerčních prostorách. Kanceláře, školy, nemocnice, botanické a zoologické zahrady, nebo veřejné bazény a sauny… Tam všude se naše hliníková zárubeň DYNAMIK skvěle hodí!“ přibližuje její využití Petr Paksi. Hliník na zárubních je standardně stříbrné barvy, ale umí se hezky vybarvit v mnoha odstínech, které nabízí vzorník barev RAL. Své hliníkové zárubně si tedy můžete barevně doladit tak, aby skvěle zapadly do vašeho interiéru.

Zárubeň DYNAMIK (zdroj: J.A.P.)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]