Zpět 9 fotografií
Stavební pouzdro PROFIKIT - interiér (zdroj: J.A.P.)

PROFIKIT je skládací!

Malé přepravní rozměry a jednoduché smontování na stavbě – to jsou hlavní přednosti skládacího pouzdra PROFIKIT pro zasouvací dveře, které nově vstupuje na české stavby.

Publikováno: 24.05.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„V zabaleném stavu zabírá až 6x méně místa než běžné stavební pouzdro a přitom v interiéru lehce nahradí to klasické. Nicméně stavebníci jej uvítají, protože s touto menší variantou balení lehce projdou nejen hůře dostupné přístupové cesty například v panelových domech, ale i zdolat vyšší patra bez výtahu už nebude tak náročné,“ uvádí hlavní výhody novinky Petr Paksi ze společnosti J.A.P. z jejíž výroby PROFIKIT pochází.

PROFIKIT je na stavbu dodáván v demontovaném stavu a stavebník si jej velice jednoduše poskládá během pár minut. „Konstrukce PROFIKITu je připravena tak, aby jeho seskládání na stavbě proběhlo lehce pomocí předchystaných spojů, které stačí do sebe jednoduše zasunout a zacvaknout. K sestavení tak není potřeba žádných šroubových spojů či jiného spojovacího materiálu, ani vrtacích a šroubovacích nástrojů,“ doplňuje Petr Paksi.

Stavební pouzdro PROFIKIT je určeno pro SDK příčky s dokončenou tloušťkou 100 a 125 mm a usazuje se na něj klasická dřevěná obložka. PROFIKIT je kompatibilní s dveřmi všech výrobců bez omezení.

Více na www.japcz.cz.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]