Zpět 4 fotografie
Otopná tělesa s řízeným zatékáním - RADIK RC (zdroj: KORADO)

Jak topit designově a úsporně?

Moderní topné systémy nabízejí mnoho variant, jak topit úsporně a nenarušit přitom celkový dojem z prostoru, a to díky využití elektrických otopných těles nebo těles s nižším objemem vody. Taková tělesa s řízeným zatékáním vám ušetří 15% ročních nákladů za energie a dalších variant je mnoho. Nejen nízkoenergetické a pasivní domy kladou velký důraz na hlavní zdroj vytápění, ale také na využití těch správných otopných prvků v interiéru.

Publikováno: 31.01.2018
Rubrika:
Autor: (red)

KORADO KORAFLEX. Podlahové konvektory jako úsporná varianta vytápění

Produktový tip: Stále oblíbenější energeticky úspornou variantou vytápění jsou podlahové konvektory, které lze umístit i k proskleným plochám v moderních interiérech a nebudou narušovat prostor. Jejich výhodou je rovnoměrné prohřátí místnosti díky cirkulaci vzduchu a vysoká účinnost. Podlahové konvektory KORAFLEX lze použít pro všechny zdroje tepla, ať už se jedná o tepelná čerpadla, solární systémy, kondenzační plynové kotle, elektrokotle, kotle na dřevo i biomasu. Moderní konvektory navíc dokáží nejen topit, ale také chladit.

KORADO RADIK RC. Moderní vytápění také pro dřevostavby

Produktový tip: I v dřevostavbách jsou vyhledávaným zdrojem tepla desková otopná tělesa. Systémové řešení S-CONTROL společnosti KORADO nabízí otopná tělesa, větrací a rekuperační jednotky, které splňují i velmi přísná energetická kritéria. V nabídce S-CONTROL najdete i moderní otopné těleso RADIK RC LINE VKL. Energetickou úsporu tohoto tělesa zajišťuje systém řízeného zatékání, díky kterému se lze rozhodnout, zda budete topit pouze čelní deskou, nebo oběma deskami otopného tělesa.

Více na www.korado.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]