Zpět

Roletu či screen! Rozhodněte se později!

Plánujete stavbu či rozsáhlejší rekonstrukci domu včetně instalace zastínění a do poslední chvíle se nemůžete rozhodnout, zda zvolit raději screenové clony nebo předokenní rolety? Tak nechte rozhodnutí na později! S roletovými překlady to teď není žádný problém.

Publikováno: 07.12.2017
Rubrika:
Autor: (red)

„Roletový překlad je praktickým stavebním prvkem, který ve svém nitru skrývá dostatek prostoru pro navinutí screenové clony nebo předokenní rolety. Představuje tak ideální řešení, zejména pokud chcete dosáhnout dokonalého splynutí zastínění s fasádou,“ říká Radek Havelka, obchodní ředitel značky MINIROL, která se výrobou stínících prvků zabývá, a pokračuje: „Přestože je překlady nutné nainstalovat již ve fázi hrubé stavby, rozhodování o tom, zda do nich umístíte screeny či rolety můžete bez obav odložit až na dobu, kdy budete mít vše postaveno. Díky svému technickému provedení totiž umožňují výběr a instalaci stínících prvků až po úplném dokončení stavebních prací.“ Roletové překlady jsou tak skvělou volbou pro každého, kdo nerad lituje unáhlených rozhodnutí!

screenová clona umístěná v roletovém překladu (zdroj: MINIROL) screenová clona umístěná v roletovém překladu (zdroj: MINIROL) screenová clona umístěná v roletovém překladu (zdroj: MINIROL)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]