Zpět 2 fotografie

KOTI Hostivař: pilotní projekt YIT Stavo v česku se blíží dokončení

Pilotní bytový projekt developerské společnosti YIT Stavo na českém trhu, KOTI Hostivař, úspěšně spěje k dokončení. Výstavba začala v říjnu loňského roku a bude kompletně dokončena, přesně podle plánu, letos v listopadu. Noví majitelé se budou moci stěhovat ještě před Vánocemi. Zájemci si již nyní mohou prohlédnout vzorový byt.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt KOTI Hostivař vyrostl ve stejnojmenné lokalitě městské části Prahy 10 v Pražské ulici. Nabízí celkem 28 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk. „Výstavba se zdárně chýlí ke konci. KOTI Hostivař se tak v nejbližší době stane naším prvním úspěšně realizovaným projektem v Česku, na který v příštím roce naváže projekt KOTI Hájek a následně i KOTI Troja; celkem 146 bytů postavených v rámci těchto tří projektů. V roce 2012 chceme zahájit výstavbu dalších 250 nových bytů. Naším cílem je zařadit se mezi pětici nejsilnějších developerů na poli rezidenční výstavby v Praze,“ vysvětluje Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo.

V projektu převažují byty menších a středních dispozic (nejčastěji 2+kk), nechybějí však ani větší byty o velikosti 3+kk a 4+kk a ploše až 110 m2. Důraz je kladen na kvalitní standardy a provedení i na promyšlené dispoziční řešení. Celý projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B. Celkem 28 bytových jednotek je rozmístěno v pěti nadzemních podlažích bytového domu, parkovací stání jsou situována do podzemí. Vybraných 7 bytů je podle tradic finského bydlení vybaveno infrasaunou. U dalších nechybějí předzahrádky, terasy či balkony. K dispozici jsou rovněž sklepní kóje. Všechny byty v dispozicích 1+kk a 2+kk mají navíc kuchyň Koryna se spotřebiči Zanussi zahrnutou již ve standardu bytu.

Zájemci mohou navštívit právě otevřený vzorový byt, který jim přiblíží, jak by mohlo jejich bydlení v KOTI Hostivař vypadat. Pod architektonickým návrhem celého projektu je podepsán ateliér Hlaváček & Partner. Generálním dodavatelem stavby je společnost VCES. Prodej bytů zajišťuje společnost YIT Stavo prostřednictvím vlastního oddělení YIT Point. Již nyní je prodáno 80 % bytů.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]