Zpět 2 fotografie

Duratec odolá i velké námaze

V průmyslových halách je velmi důležité zabezpečit dostatečné množství slunečního světla. Podstatné je udržet i stále čistý průhled do útrob stavby. Obojí umožní prosklení Duratec, jež není náchylné k poškrábání. K dostání je například u sekčních průmyslových vrat od společnosti Hörmann, která jím vrata vybavuje sériově a bez příplatku.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Náročné prostředí logistických hal a center klade velké požadavky na vybavení. Vysoká frekvence, menší karamboly, ale také údržba pomocí agresivních prostředků může zapříčinit porušení výplně garážových vrat.

Budiž světlo!
Plastové prosklení Duratec se speciální povrchovou úpravou však obstojí před vnějšími vlivy a uchová si svůj původní vzhled i přes to největší zatížení. I po intenzivním čištění drsnější houbou a zvýšené námaze je stále čistě průhledné.

Odolné prosklení i do domu
Společnost Hörmann opatřuje prosklením Duratec i garážová vrata určená pro soukromou sféru. Jeho vysoká odolnost proti poškrábání zajistí dostatek světla v garážových prostorech. To potěší zejména ty, kteří toto místo využívají i jako domácí dílnu.

Více informací naleznete na www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]